DjVu Browser Plug-in

DjVu Browser Plug-in 6.1.4.2013

Przeglądaj wysokiej jakości skany DjVu w oknie przeglądarki internetowej

DjVu Browser Plug-in to darmowa wtyczka umożliwiająca oglądanie dokumentów w formacie DjVu. Format ten umożliwia przechowywanie skanów o niskiej objętości pliku i wysokiej jakości obrazu. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała jakość obrazu cyfrowego przy małej objętości pliku
  • Integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi

Wady

Doskonały
9

DjVu Browser Plug-in to darmowa wtyczka umożliwiająca oglądanie dokumentów w formacie DjVu. Format ten umożliwia przechowywanie skanów o niskiej objętości pliku i wysokiej jakości obrazu.

Format DjVu został opracowany z myślą o bibliotekach elektronicznych. Wersja elektroniczna papierowego dokumentu zapisana w DjVu nie odbiegała od niego jakością i zajmuje od pięciu do dwudziestu razy mniej niż zajęłaby w formacie JPG. Dodatkowo, DjVu oferuje znacznie wyższą jakość niż format PDF. Niezwykle wydajny i ciągle ulepszany format DjVu stał się standardem dla bibliotek elektronicznych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatych zasobów bibliotek elektronicznych w kraju i na świecie, zainstaluj DjVu Browser Plug-in. Dzięki niemu wyświetlisz dokumenty dostępne w bibliotekach elektronicznych, w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. DjVu Browser Plug-in jest zupełnie darmowy.

DjVu Browser Plug-in

Download

DjVu Browser Plug-in 6.1.4.2013